Хамидски масакри: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с (→‎Наводи: Правописна исправка, replaced: Отоманското царство → Отоманското Царство using AWB)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Историја на Ерменија]]
[[Категорија:Историја на Отоманското Царство]]
[[Категорија:ОсманлискоОтоманското Царство во 19 век]]

Прегледник