Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Исправка на име, replaced: Сан Ремо → Санремо (4) using AWB
с (→‎Национален: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница (2) using AWB)
с (Исправка на име, replaced: Сан Ремо → Санремо (4) using AWB)
|6, 4, 2, 1, 1
|-
|{{знамеикона|Италија}} [[Милано-Сан РемоСанремо 2011|Милано-Сан РемоСанремо]]
|19 Мар
|{{атлетзнаме|[[Метју Гос]]|АВС}} <br/>(100 бода)
|[[Кадел Еванс]]
|-
|'''[[Милано-Сан РемоСанремо 2011|Милано-Сан РемоСанремо]]'''<br />([[Метју Гос]])
|rowspan=5|[[Метју Гос]]
|-

Прегледник