Разлика помеѓу преработките на „Јохан Фридрих Пфаф“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
 
[[Категорија:Членови на Пруската академија на науките]]
[[Категорија:Почесни членови на Петербуршката академија на науките]]
[[Категорија:Апсолвенти на Гетингенскиот универзитет]]

Прегледник