Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 64 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (Додадена категорија using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Клинтон, Бил}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
1.724

уредувања

Прегледник