Разлика помеѓу преработките на „Австралија на Евровизија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Правописна исправка, replaced: прв пат → првпат using AWB
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: прв пат → првпат using AWB)
Австралија прв патпрвпат дебатира на Евровизија во 2015 година, со посебна покана од ЕРД како долгогодишни фанови на самиот фестивал.
 
 
== Надворешни врски ==

Прегледник