Разлика помеѓу преработките на „Папа Анастасиј IV“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 47 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎top: Додадена категорија using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{DEFAULTSORT:Анастасиј IV}}
[[Категорија:Починати во 1154 година]]
[[Категорија:Римокатолички епископи од 12 век]]
[[Категорија:Италијанци од 12 век]]
[[Категорија:Луѓе од Рим]]

Прегледник