Разлика помеѓу преработките на „Ени Џамп Канон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 125 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Родени во 1863 година]]
[[Категорија:Починати во 1941 година]]
[[Категорија:Наградени од Националната академија на науките на САД]]

Прегледник