Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: општина=Општина Пробиштип → општина=Пробиштип using AWB
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: општина=Општина Пробиштип → општина=Пробиштип using AWB)
| слика мапа=
| име=Долни Стубол
| општина=[[Општина Пробиштип|Пробиштип]]
| популација=
| поштенски број=

Прегледник