Разлика помеѓу преработките на „Круша (планина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 9 бајти ,  пред 1 година
с
Исправка, replaced: Централна Македонија (периферија)|Централна Македонија → Централна Македонија (Грција)|Централна Македон using AWB
с
с (Исправка, replaced: Централна Македонија (периферија)|Централна Македонија → Централна Македонија (Грција)|Централна Македон using AWB)
| label_position = right
| location = [[Егејска Македонија]], [[Грција]]
| range = [[Централна Македонија (периферијаГрција)|Централна Македонија]]
| lat_d = | lat_m = | lat_s = | lat_NS = N
| long_d = | long_m = | long_s = | long_EW = E
== Наводи ==
{{наводи}}
 
 
{{Планини во Егејска Македонија}}

Прегледник