Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 56 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Поврзано: Несоодветна употреба на портал, removed: {{Портал|Република Македонија}} using AWB
с (→‎Стопанство: Јазична исправка, replaced: == Економија == → == Стопанство == using AWB)
с (→‎Поврзано: Несоодветна употреба на портал, removed: {{Портал|Република Македонија}} using AWB)
 
==Поврзано==
 
{{Портал|Република Македонија}}
* [[Дебар]]
* [[Општина Дебар]]

Прегледник