Разлика помеѓу преработките на „Арнем“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 11 месец
с
clean up, replaced: |language = Dutch → |language = nl using AWB
с (clean up, replaced: |language = Dutch → |language = nl using AWB)
|title = Postcodetool for 6811DG
|trans_title =
|language = Dutchnl
|author = <!--Staff writer(s); no by-line.-->
|date =
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Ханза]]
[[Категорија:Градови во Холандија]]

Прегледник