Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 91 бајт ,  пред 1 година
с
→‎top: отстранување на непотребна напомена, removed: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> using AWB
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Напредно мобилно уредување
с (→‎top: отстранување на непотребна напомена, removed: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> using AWB)
 
{{Мак-никулец}}
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| слика мапа=

Прегледник