Портрет на девојче: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Портрет на девојче
(Создадена страница со: {{Italic title|Портрет на девојче}} {{Infobox Artwork | image_file= | backcolor= | painting_alignment= | image_size= | title=Портре...)
 
(Портрет на девојче)
[[Податотека:Никола Мартиноски „Портрет на девојче“.jpg|мини|Портрет на девојче]]
{{Italic title|Портрет на девојче}}
{{Infobox Artwork

Прегледник