Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Македонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
нов клуч Категорија:Претседатели на Македонија: „ “ користејќи го HotCat
с (Отповикани уредувањата на Porfyrogenitos (разговор), враќајќи на последната преработка на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
с (нов клуч Категорија:Претседатели на Македонија: „ “ користејќи го HotCat)
{{ПретМак}}
 
[[Категорија:Претседатели на Македонија|* ]]
1.159

уредувања

Прегледник