Игумен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 51 бајт ,  пред 2 години
± 3 категории користејќи го HotCat
(ситна поправка)
(± 3 категории користејќи го HotCat)
 
 
{{православие-никулец}}
 
[[Категорија:ТеологијаИгумени| ]]
[[Категорија:ХристијанствоПравославни монаси]]
[[Категорија:ПравославиеПравославни свештеници]]

Прегледник