Разлика помеѓу преработките на „Добарце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|))
 
== Култура и спорт ==
Во Селотоселото егзистира Фудбалски клуб [[ФК Добарце]], кој е оформен на [[30 септември]] [[2007]].
 
== Личности ==
316

уредувања

Прегледник