Прејди на содржината

Јордан Савески: Разлика помеѓу преработките

основноподредување
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(основноподредување)
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Савески, Јордан}}
[[Категорија:Македонски универзитетски професори]]
[[Категорија:Македонски лекари]]