Сливен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: tr:İslimiye
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh:斯利文)
с (Бот Менува: tr:İslimiye)
[[sk:Sliven]]
[[sv:Sliven]]
[[tr:Sliven (şehir)İslimiye]]
[[uk:Сливен]]
[[vo:Sliven]]
10.025

уредувања

Прегледник