Разлика помеѓу преработките на „Офенбах (град)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hr:Offenbach, sh:Offenbach Менува: pl:Offenbach am Main
с (Бот Менува: fr:Offenbach-sur-le-Main)
с (Бот Додава: hr:Offenbach, sh:Offenbach Менува: pl:Offenbach am Main)
[[fi:Offenbach am Main]]
[[fr:Offenbach-sur-le-Main]]
[[hr:Offenbach]]
[[hu:Offenbach am Main]]
[[id:Offenbach am Main]]
[[nn:Offenbach am Main]]
[[no:Offenbach am Main]]
[[pl:Offenbach nadam MenemMain]]
[[pt:Offenbach am Main]]
[[ro:Offenbach am Main]]
[[ru:Оффенбах (город)]]
[[sh:Offenbach]]
[[simple:Offenbach]]
[[sv:Offenbach am Main]]
59.415

уредувања

Прегледник