Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2018]] 
|[[Димитар Димитров (гинеколог)|Димитар Димитров]] — македонски [[Гинекологија|гинеколог]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2018]] 
|[[Еди Кларк]] — британски [[Рок-музика|рок-музичар]], член на групата „[[Моторхед]]“.
|-
|valign="top" align="right"|[[2020]] 
|[[Неда Арнериќ]] — српска и југословенска глумица.
|}
<noinclude>

Прегледник