Разлика помеѓу преработките на „Македонски парламентарни избори (2016)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
mapata
с (mapata)
| percentage6 = 2.60%
 
| map_image = MKD Elections 20162016parliament.png
| map_size = 300px
| map_caption = {{color box|#DF0118|border=darkgray}} [[ВМРО-ДПМНЕ]] {{colorbox|#00FFFF|border=darkgray}} [[СДСМ]] {{color box|#000080|border=darkgray}} [[ДУИ]] {{colorbox|#D3D3D3|border=darkgray}} [[Движење Беса|БЕСА]]
49

уредувања

Прегледник