Разлика помеѓу преработките на „Љупчо Коцарев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 1 година
Одбиена последната промена (од 46.217.129.82) и ја поврати преработката 3906992 на Тиверополник
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Одбиена последната промена (од 46.217.129.82) и ја поврати преработката 3906992 на Тиверополник)
|term_start1 = 2020
|term_end1 =
|predecessor1 = [[ЉупчоТаки Фити Коцарев]]
|successor1 =
| birth_date = {{датум на раѓање|1955|02|25}}

Прегледник