Разлика помеѓу преработките на „Љупчо Коцарев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 7 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|term_start1 = 2020
|term_end1 =
|predecessor1 = [[Таки ФитиЉупчо Коцарев]]
|successor1 =
| birth_date = {{датум на раѓање|1955|02|25}}
Анонимен корисник

Прегледник