Разлика помеѓу преработките на „Стари град Добор (Модрича)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: '''Добор''' е средновековен град во Републикаци Српска бил кренат покрај левиот бре...
(Создадена страница со: '''Добор''' е средновековен град во Републикаци Српска бил кренат покрај левиот бре...)
(нема разлика)

Прегледник