Разлика помеѓу преработките на „Калниште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
sq link
(Бот-форматирање на селата.)
(sq link)
[[Категорија:Села во Општина Пробиштип]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[sq:Kalnishti]]
746

уредувања

Прегледник