Каврак: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
sq link
(Бот-форматирање на селата.)
(sq link)
[[Категорија:Села во Општина Кратово]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[sq:Kavraku]]
746

уредувања

Прегледник