Грамофонска плоча: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: simple:Gramophone record
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(+ слика)
с (Бот Додава: simple:Gramophone record)
[[pt:Disco de vinil]]
[[ru:Грампластинка]]
[[simple:Gramophone record]]
[[sl:Gramofonska plošča]]
[[sr:Грамофонска плоча]]
46.384

уредувања

Прегледник