Список на непризнаени држави: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 13 години
печатна грешка
(печатна грешка)
==[[Европа]]==
*[[Република Српска Краина]] (1991-1995)
*[[Република Српска|Српска Република во БоснеБосна и Херцеговина]] (1992-1995)
*[[Хрватска Република Херцег-Босна]] (1992-1994)
*[[Западна Босна]] (1993-1995)
Анонимен корисник

Прегледник