Разлика помеѓу преработките на „Назад за првпат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Албумот дебитирал на место бр. 4 на US Billboard 200, и продал 133.000 копии во првата недела. Последен пат е проверено во Ноември 2009, и од своето издавање до тогаш, албумот има продадено 3.1 милион копии во Америка. Албумот е сертифициран три пати платинум за продавање преку 3 милиони копии.
 
==ЛистаСписок на песни==
 
{| class="wikitable"

Прегледник