Разлика помеѓу преработките на „Општина Кратово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 327 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
| Други
| 62
|-
|}
 
 
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2"
| '''Јазик'''
| '''вкупно'''
|-
| [[Македонски]]
| '''10.219'''
|-
| [[Албански]]
| 0
|-
| [[Турски]]
| 9
|-
| [[Ромски]]
| 172
|-
| [[Влашки]]
| 1
|-
| [[Српски]]
| 28
|-
| [[Бошњачки]]
| 1
|-
| Други
| 11
|-
|}
167

уредувања

Прегледник