Разлика помеѓу преработките на „Општина Сарај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 337 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| Други
| 148
|-
|}
 
 
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2"
| '''Јазик'''
| '''вкупно'''
|-
| [[Македонски]]
| 1.372
|-
| [[Албански]]
| '''32.420'''
|-
| [[Турски]]
| 31
|-
| [[Ромски]]
| 273
|-
| [[Влашки]]
| 0
|-
| [[Српски]]
| 35
|-
| [[Бошњачки]]
| 178
|-
| Други
| 1.099
|-
|}
167

уредувања

Прегледник