Разлика помеѓу преработките на „Студентски збор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 1 година
→‎Издавачка дејност: ситна поправка
(нова страница)
 
(→‎Издавачка дејност: ситна поправка)
 
==Издавачка дејност==
* Блаже Тренески, ''[[Стојна ситноода]]'', 1981.<ref>Блаже Тренески, ''Стојна ситноода'', Скопје: Студентски збор, 1981.</ref>
 
== Наводи ==
{{наводи}}

Прегледник