Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.134 бајти ,  пред 2 години
с
 
==== Видео записи ====
{| class="wikitable"
* [http://mesto.com.mk/video/1e054e8a79ab29f/ Скандал]
|-
* [http://mesto.com.mk/video/ca4cada33252830/ Во мој стил]
! Спот !! Година !! Режисер
* [http://www.youtube.com/watch?v=tl_8BpD2GbU&feature=player_embedded/ Okey]
|-
* [http://www.youtube.com/watch?v=Bb4AUEPokWc/ Јас сум хип хоп]
| ''Зен мастер '' || 2004||
* [http://www.youtube.com/watch?v=1nsnLKaHFjE/ Бас]
|-
* Сетила
| ''Скопје мој град ''|| 2005||
|-
| ''Во полн ефект'' || 2006 ||
|-
| ''Mi casa e su casa '' || 2007|| Дарко Антоновски
|-
|'' Дали сакаш ''|| 2008 ||
|-
|'' Скандал '' || 2009 || Дарко Антоновски
|-
|'' Спушти Се Доле ''|| 2009 ||
|-
| ''Во мој стил'' || 2009 || Дарко Антоновски
|-
| ''Не ме замарај'' || 2010 || Дарко Антоновски
|-
| ''Океј'' || 2010 || Дарко Антоновски
|-
|'' Биди зелен ''|| 2010 || Томато продукција
|-
| ''Јас сум хип хоп ''|| 2010||
|-
| ''Бас ''|| 2010 || EXIT-B Production
|-
| ''Суперзен'' || 2011 || EXIT-B Production
|-
| ''Rap `n` Roll'' || 2011 || Владимир Митревски-Ѓуле
|-
|'' Три'' || 2011 ||
|-
|'' Надвор & Повеќе од рапер '' || 2012 || BMA Production
|-
| ''Исти'' || 2012 || Мерт,Тони Зен
|-
| ''Под контрола'' || 2013 || Mert Asllani,Антонио Павловски
|-
| ''Сетила''|| 2013 || BMA brothers
|-
| ''Светот е твој'' || 2013 || BMA brothers
|-
|'' Прљаво на балкан ''|| 2016|| Mert Asllani
|-
|'' СУМ'' || 2019|| Огнен Шапковски
|-
| ''Тишина ''|| 2019|| Billy D,Toni Zen
|}
 
== Надворешни врски ==
762

уредувања

Прегледник