Разлика помеѓу преработките на „РК Металург“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| capacity = 2 000
| chairman = [[Минчо Јорданов]]
| manager = [[ДанилоОливер БрестовацДимитриоски]]
| league = [[Македонска Ракометна Супер Лига|ВИП Супер Лига]]
| season = [[Македонска Ракометна Супер Лига 2013-14|2013-14]]

Прегледник