Разлика помеѓу преработките на „Макао“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
{{bar percent|Христијани|blue|14.30}}
{{bar percent|Муслимани|green|1.80}}
{{bar percent|Без Религија|blackyellow|56.10}}
{{bar percent|Хиндуисти|pink|0.40}}
{{bar percent|Будисти|pink|13.20}}
782

уредувања

Прегледник