Разлика помеѓу преработките на „Општина Новаци“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 323 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
| Други
| 0
|-
|}
 
 
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2"
| '''Јазик'''
| '''вкупно'''
|-
| [[Македонски]]
| '''3.491'''
|-
| [[Албански]]
| 45
|-
| [[Турски]]
| 3
|-
| [[Ромски]]
| 0
|-
| [[Влашки]]
| 0
|-
| [[Српски]]
| 6
|-
| [[Бошњачки]]
| 0
|-
| Други
| 4
|-
|}
782

уредувања

Прегледник