Богојци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| слика мапа=Bogovica, Strugë (Dimër).jpg
| име=Богојци
| општина={{општинскигрб|Општина Струга}}
65

уредувања

Прегледник