Разлика помеѓу преработките на „17 март“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 74 бајти ,  пред 1 година
Одбиени последните 5 промени (од 77.28.164.235) и ја поврати преработката 3512595 на Bjankuloski06
(Одбиени последните 5 промени (од 77.28.164.235) и ја поврати преработката 3512595 на Bjankuloski06)
 
{{#ifexist:17 март (настани) |'''Настани:''' {{:17 март (настани)}}}}
{{#ifexist:17 март (родени) |'''Родени:''' {{:17 март (родени)}}}}
2002 Бојан Спасовски - Крал на Македонија
}
}}
{{#ifexist:17 март (починале)|'''Починале:''' {{:17 март (починале)}}}}
{{#ifexist:17 март (празници)|'''Празници:''' {{:17 март (празници)}}}}

Прегледник