Разлика помеѓу преработките на „Дарко Панчев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 119 бајти ,  пред 2 години
с
(Одбиена последната промена (од 77.29.6.215) и ја поврати преработката 3755643 на Buli)
 
== Надворешни врски ==
* [http://macedonianfootball.com/darko-pancev/ Дарко Панчев] на MacedonianFootball {{en icon}}
 
* [http://clarence.supereva.com/contents/sport/speciali/020312bidoni/pancev.html ''Bidoni'': биографија на Дарко Панчев] {{it icon}}
 
{{Состав на Југославија на Светското првенство 1990}}
316

уредувања

Прегледник