Прејди на содржината

Хасеки султан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 83 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Отоманско Царство}}
 
[[Категорија:Сопруги на отоманските султани]]
[[Категорија:Отомански харем]]
[[Категорија:Кралици]]