Прејди на содржината

Харалампие Поленаковиќ: Разлика помеѓу преработките

изменета категоризација
[проверена преработка][проверена преработка]
(изменета категоризација)
(изменета категоризација)
[[Категорија:Македонски педагози]]
[[Категорија:Добитници на наградата „АВНОЈ“]]
[[Категорија:ЛуѓеДобитници одна Гостиварнаградата „13 Ноември“]]