Разлика помеѓу преработките на „Димитар Бузлевски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 2 години
с
 
{{S-start}}
{{s-off}}
{{s-bef|before=[[Антони Пешев]]}}
{{s-ttl|title=[[Министер за транспорт и врски на Македонија|Министер за урбанизам, градежништво, транспорт и екологија]]|years= [[20 декември ]] [[1994]] - [[29 мај]] [[1997]]}}

Прегледник