Фаусто Покар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
Нема опис на уредувањето
{{Italy-bio-stub}}
{{law-bio-stub}}
{{UN-bio-stub}}
 
{{Нормативна контрола}}

Прегледник