Разлика помеѓу преработките на „Скеча“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2.903 бајти ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Infobox Greek Dimos |name = Ксанти |name_local = Ξάνθη |periph = [[|Источна Македонија и Тракија]] |prefec = ...
(Создадена страница со: {{Infobox Greek Dimos |name = Ксанти |name_local = Ξάνθη |periph = [[|Источна Македонија и Тракија]] |prefec = ...)
(нема разлика)
88

уредувања

Прегледник