Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|language =
|leader_title = Генерален директор
|leader_name = {{flagicon|ITA}} [[ФабијаФабиола Ѓаноти]]
|leader_title2 =
|leader_name2 =
64

уредувања

Прегледник