Разлика помеѓу преработките на „Спорт Прес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
owners = [[Спорт Пресс доо Скопје]] |
language = [[македонски јазик|македонски]] |
| ceased publication = [[20 април]] [[2010]] |
circulation = 7.000 <small>(јануари 2010)</small> |
headquarters = Владимир Комаров бр. 18а/1 [[Скопје]] |
316

уредувања

Прегледник