12 април (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 113 бајти ,  пред 3 години
дополнување
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1971]] 
|[[Шенон Доерти]] — американска глумица.
|-
|valign="top" align="right"|[[1974]] 
|[[Силвињо]] — бразилски [[фудбал]]ер.
|-
|valign="top" align="right"|[[1979]] 

Прегледник