Прејди на содржината

Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: gd:Sorbais Iosal
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: szl:Dolnosorbsko godka)
с (Бот Додава: gd:Sorbais Iosal)
[[dsb:Dolnoserbšćina]]
[[en:Lower Sorbian language]]
[[gd:Sorbais Iosal]]
[[hsb:Delnjoserbšćina]]
[[ko:고지 소르브어]]
46.384

уредувања