Разлика помеѓу преработките на „Серта“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 246 бајти ,  пред 2 години
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
Податотека:Серта 10.jpg|Гребен во средишниот дел на Серта
Податотека:Серта-Конечка Планина 02.JPG|Поглед на источните падини на Серта над с.[[Лубница]]
File:Серта 05.jpg|Поглед на западните падини на Серта
File:Серта 02.jpg|Поглед на западната падина на Серта
File:Волчјак на Серта 04.jpg|Највисокиот врв и гребенот Волчјак во средишниот дел на Серта
Податотека:Серта-Конечка Планина 03.JPG|Поглед на источните падини на Серта над с.[[Лубница]]
Податотека:Серта-Конечка Планина 01.JPG|Поглед на источните падини на Серта над с.[[Лубница]]

Прегледник