Хитрино: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|subdivision_name = {{BUL}}
|subdivision_type1 = [[Области во Бугарија|Област]]<br>
|timezone=[[EasternИсточноевропско European Timeвреме|EET]]
|utc_offset=+2
|timezone_DST=[[EasternИсточноевропско European Summer Timeвреме|EEST]]
|utc_offset_DST=+3
|map_caption = Location of Hitrino|

Прегледник